de Applepie'ers

Een goed verhaal en een sterk merk maak je samen.

Samen krijgen we jouw krachtige verhaal boven tafel en werken dit tot in de puntjes uit. We zetten het mooi neer en krijgen én houden het met alle benodigde kanalen op het netvlies bij jouw doelgroep. We analyseren wat er gebeurt en sturen zo nodig bij. Dat is de dagelijkse kost voor onze adviseurs, bedenkers, mooimakers, vertellers, ontwikkelaars, bouwers en regelaars.

“Een bont gezelschap dat graag ergens de tanden in zet. Tikkie eigenwijs ook.”

Supercreatieven die alles op gevoel en vooral met het hart maken. Echte techneuten (we mogen ze geen nerds noemen) die alleen maar blindvaren op meetbare resultaten, vindbaarheid, relevante data, clicks, KPI’s en CTA’s. Termen waar die creatieven weer de wenkbrauwen bij fronsen.

En dan hebben we ook nog de nodige communicatieadviseurs rondlopen die het altijd beter denken te weten, want zij kennen tenslotte de klant en de markt. Ga d’r maar aan staan, om dat in goede banen te leiden.

En toch… ze kunnen niet zonder elkaar. Ruim 20 specialisten die uiteindelijk samen in staat zijn om die onweerstaanbare boodschappen te ontwikkelen én stevig op het netvlies te krijgen bij jouw doelgroep.

“Ik mikte op het reclamebord maar hij ging er aardig in”

Dick Smits

Communicatieadviseur

dick@applepie.nl | 0413 - 243460

adviseurs

bedenkers

“Never a failure, always a lesson”

Carmen Cuppen

Creatief DTP-er

carmen@applepie.nl

“Winnen is belangrijker dan meedoen”

Carla Jonker

Communicatieadviseur | Copywriter

carla@applepie.nl | 0413 - 243420

“Goed eten eindigt met een goed verhaal”

Henri van der Vleuten

Managing partner | Communicatieadviseur

henri@applepie.nl | 0413 - 243422

mooi makers

"Samen staan we sterk'

Claudia van der Velden

Communicatieadviseur

claudia@applepie.nl | 0413 - 243410

vertellers

"Even a bad run, is better than no run"

Anita Geeven

Administratie

anita@applepie.nl | 0413 - 243412

"Mag het ietsje meer zijn?"

Geert Heikoop

Managing Partner | Communicatieadviseur

geert@applepie.nl 

"What makes you tick?'

Frans van den Berg

Creative Director

frans@applepie.nl | 0413 - 243459

ont wikkelaars

"Puur is beter dan goed"

Henk van Hooff

Communicatieadviseur

henk@applepie.nl | 0413 - 243479

bouwers

"Wie zijn eigen weg gaat, kan door niemand worden ingehaald"

Harm van der Burgt

Communicatieadviseur

harm@applepie.nl | 0413 243453

't moet kloppen, toch?

Ries van den Heuvel

Communicatieadviseur

ries@applepie.nl | 0413 243421

regelaars

"Pluk de dag voor je in een vaas eindigt"

Jan van Kemenade

Communicatieadviseur

jan@applepie.nl | 0413 - 243450

"Ik leef!"

Gary van de Haterd

Back-end Developer | SEO-specialist

gary@applepie.nl

"Dance, love, sing, live!"

Saskia van der Locht

Art Director

saskia@applepie.nl

"Don't look back in anger I heard you say"

Luuk Jansen

Communicatieadviseur | Interaction Designer

luuk@applepie.nl | 0413 - 243427

"Take life by the balls"

Peter van Sprang

Account Director

petervansprang@applepie.nl | 0413 243476

"I shoot people"

Marloes van Druenen

Art Director

marloes@applepie.nl 

"Zoek in alles het positieve"

Roos Griffioen

Copywriter

roos@applepie.nl | 0413 - 243411

"Gas erop!"

Rob Zwiers

Front-end Developer

rob@applepie.nl 

"Waarom water nat is?"

Yvonne van der Valk

Office Manager

yvonne@applepie.nl | 0413 - 243469

"Collect moments, not things"

Christel van der Locht

Creatief DTP-er

christel@applepie.nl 

stagiaires

"Doe maar normaal, dan doe je al gek genoeg"

Peter van Geffen

Front-end Developer

peter@applepie.nl 

"Game on!"

Marco Aberson

Creatief DTP-er

marco@applepie.nl 

Deze website maakt gebruik van functionele en analytische cookies om u beter van dienst te kunnen zijn. Graag willen wij uw toestemming voor onze marketing cookies waarmee wij u betere en persoonlijkere aanbiedingen kunnen doen op partnersites. Gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies?