de Applepie'ers


Een goed verhaal en een sterk merk maak je samen.

Samen krijgen we jouw krachtige verhaal boven tafel en werken dit tot in de puntjes uit. We zetten het mooi neer en krijgen én houden het met alle benodigde kanalen op het netvlies bij jouw doelgroep. We analyseren wat er gebeurt en sturen zo nodig bij. Dat is de dagelijkse kost voor onze adviseurs, bedenkers, mooimakers, vertellers, ontwikkelaars, bouwers en regelaars.

“Een bont gezelschap dat graag ergens de tanden in zet. Tikkie eigenwijs ook.”

Geert Heikoop

Managing Partner | Communicatieadviseur

geert@applepie.nl 

Dick Smits

Communicatieadviseur

dick@applepie.nl | 0413 - 243460

Harm van der Burgt

Communicatieadviseur

harm@applepie.nl | 0413 243453

adviseurs

Luuk Jansen

Communicatieadviseur | Interaction Designer

luuk@applepie.nl | 0413 - 243427

Jeroen Gerritsma

Online marketeer

jeroen@applepie.nl | 0413 - 243479

Luc van den Heuvel

Online Marketeer

luc@applepie.nl

bedenkers

Peter van Sprang

Account Director

petervansprang@applepie.nl | 0413 243476

Frans van den Berg

Creative Director

frans@applepie.nl | 0413 - 243459

Marloes van Druenen

Art Director

marloes@applepie.nl 

mooi makers

Carmen Cuppen

Creatief DTP-er

carmen@applepie.nl

vertellers

Christel van der Locht

Creatief DTP-er

christel@applepie.nl 

Danique van Alphen

Creatief DTP-er

danique@applepie.nl

Rachel Kuijpers

Online Marketeer

rachel@applepie.nl

Marleen Beijers

Creatieve Content Marketeer

marleen@applepie.nl 

ontwikkelaars

Gary van de Haterd

Back-end Developer | SEO-specialist

gary@applepie.nl

bouwers

Youri Oosterbaan

Front-end developer

youri@applepie.nl

regelaars

Petra Heikoop

Administratie en office medewerker

petra@applepie.nl

Britt Bergers

Office Manager

britt@applepie.nl | 0413 - 243469

Word jij onze nieuwe collega?

werken aan een goed verhaal

Deze website maakt gebruik van functionele en analytische cookies om u beter van dienst te kunnen zijn. Graag willen wij uw toestemming voor onze marketing cookies waarmee wij u betere en persoonlijkere aanbiedingen kunnen doen op partnersites. Gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies?